אודות

חזי נור

בעלים ושותף בNUR&BRAND

 בן 48, יזם פעיל ומשקיע בתחומי ההייטק והנדל”ן. הבעלים של NUR&BRAND,  נדל”ן ממוקד רומניה. בנוסף, מכהן כיועץ חיצוני למנכ”ל חברת “מיילסטון” הממוקמת בברלין גרמניה, בבעלותו של אבי שקד.

בשנת 2016 נכנס כמשקיע לחברת “פסגות גבעתיים בע”מ” של היזם יואל רונן, וממנו למד את סודות המקצוע.

  לאיש הנדל”ן אבישי ברנד חבר בתחילת 2020, והשניים החליטו  על תחילת השותפות המקצועית אשר בהמשך תוביל ליצירת המותג  NUR&BRAND.

חזי צבר ניסיון רב בליווי עסקאות מגוונות הכוללות רכישת נדל”ן בחו”ל. חזי זיהה את הפוטנציאל הטמון בשוק הנדל”ן הרומני ובשנים האחרונות השקיע מזמנו ללמוד ולהכיר את השוק. יחד עם זאת נתקל חזי לא פעם בלקוחות שנפגעו בעסקאות בעלות תשואות נמוכות משהובטחו והן מאי גילוי נאות לגבי מצב הנכס. משקיעים שכל רצונם היה להשקיע בראש שקט ולייצר הכנסה פסיבית שתשפר את רמת חייהם, ותמימותם נוצלה.

החזון של חזי הוא לסייע ללקוחותיו למנף את ההון העצמי שצברו, ולמקסם את התשואות לגבוהות ביותר עבורם.

“לקחתי על עצמי להוביל את NUR&BRAND שתשים קץ לשיטות העוקץ המגוונות ותציג את העסקה As Is ולכן אני רואה בתפקיד זה אתגר רב !” אומר חזי.

קל מאוד לזהות אצל חזי את “חיידק היזמות” אשר גורם למוח שלו לעבוד 24 שעות ביממה, לחשוב כיצד לחזק את התשתית הקיימת ובעיקר להביא רעיונות חדשים לעולם, כאלו שייקחו אותו ואת NUR&BRAND כמה צעדים קדימה.

אבישי ברנד

שותף ב NUR&BRAND

אבישי ברנד, בן 49 יזם ואיש נדל״ן מתמחה בתחום הנדל”ן ברומניה, בעברו התגורר בבוקרשט רומניה והיה חלק משמעותי מסניף “רימקס בוקרשט”. בעל היכרות מעמיקה של השוק המקומי , אופיו והפוטנציאל הטמון בו. אבישי עוסק בתחום הנדל”ן למעלה מ-10 שנים, וניסיונו כולל מכירת נכסים למגורים ועד ניהול עסקאות נדל”ן מסחרי.

עם המומחיות הענפה שלו, אבישי שכלל את הנוסחה להשקעות מוצלחות ברומניה ומחויב לספק שירותים ברמה הגבוהה ביותר עם חווית לקוח שאין שניה לה.

 הידע והמומחיות של אבישי מעניקים ל- NUR&BRAND ערך משמעותי נוסף בליווי צמוד של עסקאות ולשביעות רצון המשקיעים.

השקעה מניבה לחיים טובים יותר

NUR&BRAND, ומוכרת בתחום הנדל”ן וההשקעות ברומניה. עם  מומחיות בשוק הנדל”ן בכלל והרומני בפרט, אנו מספקים ללקוחותינו ייעוץ מקיף בכל ההיבטים הקשורים להשקעות הנדל”ן ברומניה, ולא רק. גם מניעת עסקה עם ריסק מסוים ללקוח הינה בגדר הצלחה. המחויבות שלנו לספק שירותים יוצאי דופן הקנתה לנו מוניטין בינלאומי של מצוינות ואמינות. אנו מאמינים שכל השקעה צריכה להיות רווחית, כדאית ובסיכון מחושב וידוע מראש. כל זאת ועוד הם הקו המנחה והמסכם את כל הפעילות שלנו ב- NUR&BRAND . משימתנו היא לעזור ללקוחותינו להגדיל את הונם ולהשיג יציבות פיננסית בהכנסה נוספת, פסיבית לחשבונם, באמצעות החלטות נכונות ונטולות סיכון. החזון של NUR&BRAND  לעתיד הוא להפוך לשותף האמין ביותר עבור משקיעים ברחבי העולם בכל הנוגע לשוק הנדל”ן התוסס של רומניה.  שירות לאורך כל הדרך.

לייעוץ חינם צור קשר

Skip to content